Vítáme Vás na stránkách společnosti BLUE-DESIGN s.r.o. a rovněž i ve světě netradičních úprav povrchu interiérů. Hlavní náplní našeho kolektivu je vytvářet originální a exkluzivní design prostoru interiéru i exteriéru ke spokojenosti všech zákazníků. Pro tyto úpravy používáme mnoho různých materiálů od předních výrobců a mnoha aplikačních technik pro vytvoření jedinečného vzhledu každého prostoru a to jak u bytů, domů, butiků, hotelů, kanceláří tak i ve stylu zámeckých interiérů.


Naše nabídka zahrnuje více jak 100 odlišných druhů povrchových úprav interiérů.

Sádrové stěrky, hlazené povrchy - benátské štuky, lakované stěrky, cementové stěrky - design betonu, zámecké interiéry, travertiny, sculpturální povrchy, metalické efekty, magnetické omítky, imitace mramoru, imitace kamene, zlacení,    štukatérské práce ....

Dekorace interiéru

Dekorace interiéru je individuální volba a každý prostor si žádá jinou barevnost i úpravu povrchů. Novodobé trendy, které si žádají benátské štuky, cementové stěrky- design betonu, lakované stěrky, travertiny, ale také mnoho dalších povrchových úprav zapomínají na plastické omítky a kombinované techniky, které mají rovněž své přednosti v interiéru, kde se mohou velice dobře doplňovat s omyvatelnými nátěry nebo protialergenní malbou.